صفحه اصلی / شرایط . قوانین

شرایط . قوانین

محتوای این صفحه ممکن است تغییر کند، لذا مشتری موظف است قبل از دریافت هرگونه سرویس این صفحه را مطالعه نماید “

 

1 – برای خرید از وبسایت ونوشه میتوانید بعد از بررسی کامل، کالای مورد نظر را به سبد خرید اضافه نموده و بعد از تکمیل مشخصات و آدرس دقیق اقدام به پرداخت وجه نمایید

2 – همه پرداخت ها در محیط امن درگاه بانکی انجام میشود. در صورتی که تمایل به کارت به کارت مبلغ خریدتان دارید دقت داشته باشید که انتقال فقط از طریق کارت یا حساب به نام سفارش دهنده مقدور است.

3 – تمامی کالاها، خدمات و نوشته‌های ونوشه طبق قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی ایران میباشد. در صورت مشاهده مغایرت لطفا از طریق این فرم به ما اطلاع دهید

4 – تمامی محصولات ونوشه اصل بوده و بر حسب نیاز دارای مجوزهای لازم میباشد.

5 – ارسال کالا متناسب با منطقه و محل مشتری از طریق پست یا باربری یا تیپاکس یا روش های موجود و پیشنهادی دیگر برای مشتری قابل انتخاب میباشد و فروشگاه ونوشه موظف است کالا را با بسته بندی متداول پستی به شرکت ارسال کننده که مشتری در هنگام خرید انتخاب کرده تحویل نماید و تمام مشکلات بعد از ارسال مانند آدرس اشتباه، دیر رسیدن سفارش، گم شدن یا معیوب شدن کالا طی ارسال، به عهده مشتری خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که این مشکلات بسیار نادر و مستثنی میباشد.

6 – هزینه بسته بندی و ارسال با پست، هنگام سفارش و پرداخت به مبلغ فاکتور اضافه میشود، در روش های دیگر ارسال مانند تیپاکس یا باربری فقط هزینه بسته بندی به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد و تمام هزینه ارسال به عهده مشتری است و مشتری موظف است هنگام تحویل، هزینه و کرایه شرکت ارسال کننده را پرداخت نماید.

7 – در فروشگاه ونوشه کالا پس از ارسال به هیچ عنوان مرجوع نمیشود لذا قبل از پرداخت نهایی مشتری موظف است بطور کامل مشخصات محصول را بررسی نماید و از ایجاد سفارش اشتباه خودداری کند. سفارشاتی که پرداخت شده ولی هنوز ارسال نشده، در صورت درخواست استرداد، وجه پرداخت شده با کسر 2 درصد،(مابین 2000 الی 10000 تومن)، بابت هزینه های پردازش و بسته بندی، طی 4 روز کاری و فقط به شماره حساب سفاش دهنده قابل بازگشت میباشد.

8 – محصولات برقی قبل از ارسال تست میشود و سلامت و کارکرد آنها ارزیابی و بررسی میشود در صورتی که نیاز به تست ندارید در هنگام سفارش اطلاع دهید تا پلمپ آن باز نشود.

9 – کالایی مانند ادکلن ها که پلمپ هستند چون ما هم از داخل آنها خبر نداریم بهرحال امکان معیوب بودن آنها وجود دارد. در صورتی که میخواهید این مشکلات رفع شود هنگام سفارش در قسمت یادداشت یا از طربق تماس از ما بخواهید که باز و بررسی و ارزیابی شود.

10 – برای استفاده از ضمانت محصولاتی که دارای گارانتی تعویض یا تعمیر شرکتی هستند به نمایندگی های خدمات مربوط به همان کالا یا شرکت مراجعه گردد . شماره تلفن یا آدرس نمایندگی خدمات روی کالا یا برگه ضمانت درج شده است . و در صورت نیاز میتوانید با ونوشه تماس بگیرید.